Menü
Sepetiniz

1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI !

İade ve Değişim Bilgileri

Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği gibi iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin, ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, iade edilen ürün yerine, seçeceği muadil bir ürünü adresine gönderilecektir.

Asc Otomasyon üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma ve kullanım hatasından kaynaklanan bir bozulma tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


otomasyonmalzemeleri.com sitemizdeki elektronik malzemelerin iade edilebilmesi, ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.


İADESİ KABUL EDiLEMEYEN ÜRÜNLER 

- 2. El Ürünler

- Makaronlar

- Spreyler

- Size özel üretilen proje kutuları

- Kullanılan Ürünler

- Aksesuarları eksik olan ürünler
- Kalibrasyon Tutarları

- Hasarlı ürün kutusu ( Orjinal kutunun kaybolması ya da hasar görerek açılması )

 

İade İşlemleri

- Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 15 gün arasında değişmektedir.
- İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedelini belirtir ve banka hesap bilgilerinizi isteyen mesaj gönderilmektedir. Bu mesajı aldığınızda sitemizdeki müşteri hizmetlerimize iadenizin bedeli nispetinde ürün ya da para iadesi seçeneklerinden birini talep maili ya da bilgisi vermelisiniz. Eğer para iadesi talep ederseniz, talebinize ilişkin maili alır almaz o gün otomatik olarak iade bedelini, siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise hesap bilgilerini göndereceğiniz banka hesabınıza yansıtacaktır. Kredi ya da banka kartlarıyla yaptığınız siparişler tarafımızdan aynı gün iade edilir fakat BDDK ( Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ) tarafından para transferiniz tarafınıza 3 ile 5 iş günü içerisinde geçmektedir.