Menü
Sepetiniz

5000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI !

Ödeme ve Teslimat

- Havale / EFT ile ödeme :
otomasyonmalzemeleri.com ‘dan Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 2 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

- Kapıda  Ödeme
Kapıda ödeme talepleriniz için yapacağınız alışveriş tutarının 50 TL üzerinde ve Yurtiçi Kargo firmasını seçerek tamamlamalısınız. Kapıda ödeme talepleriniz Türkiye içi her bölgeye gönderilebilmektedir. 


 - Kredi Kartı ile ödeme :
otomasyonmalzemeleri.com 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. otomasyonmalzemeleri.com 'dan, anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Teslimat

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı da sipariş toplam tutarınıza eklenmiş durumdadır. Fatura ve sipariş detaylarınız da kargo tutarınızı görebilirsiniz.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.